VOW/QFT - meetinstrument voor werkbaarheid

Voor wie op zoek is naar een wetenschappelijk gevalideerde vragenlijst om te peilen naar werkbaarheid. 

In samenwerking met de Directie van het Onderzoek over de Verbetering van de Arbeidsomstandigheden (DiOVA) van de FOD Werkgelegenheid, Arbeid en Sociaal overleg, hebben onderzoekers van de KU Leuven (Hans De Witte en Guy Notelaers) een volledige vragenlijst ontwikkeld, in het Nederlands en in het Frans. Het Ervaringsfonds stelt sedert 1 september 2009 gratis de VOW / QFT (Vragenlijst over Werkbaarheid/Questionnaire Facultés de Travail) ter beschikking onder de vorm van een vragenlijst die door een wetenschappelijk team van de ULB gevalideerd werd. Deze VOW/QFT peilt bij de werknemer hoe hij het evenwicht tussen zijn eigen kenmerken en de eisen waarmee hij geconfronteerd wordt, ervaart. De VOW/QFT kan gratis worden gebruikt, maar gebruikers worden verzocht om de referentie en het logo van de FOD Werkgelegenheid te behouden op de geprinte versie die aan de werknemer wordt overhandigd. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn